ALYANAK

Hakkımızda

Alyanak Elektrik Malzemeleri A.Ş. 1946 yılında kurulmuştur.Siz değerli müşterilerine elektrik ve elektronik sektöründe hizmet vermektedir.CNC makinelerimizle çeşitli metal kesme, delme, bükme ve statik boya departmanları ile her türlü kutu, pano, şase üretimi yapmaktadır.

Aynı zamanda firmamız üretimi olan mikrofon standları ve havalı hopalör boruları, hoparlör kabinleri gibi seslendirme sektörüne yönelik ürünlerimiz de mevcuttur.Kaliteli üretim anlayışını tüm birimlerinde ve ürünlerinde temel alan firmamız İstanbul Topkapı’daki fabrika binasında uzman ekibi ile üretimine devam etmektedir.

Vizyonumuz

İmalat sahamızı teknolojik gelişmelere göre yenileyerek, pazar içinde farklı tasarımlarla müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, piyasada girişimci ve yenilikçi bir firma olmaktır

Misyonumuz

Çalışkan, tecrübeli, firma değerlerini korumayı üst düzeyde tutan kişlerden oluşan bir yapı sayesinde firmamızın sürekliliğini sağlamak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, huzurlu bir ortam yaratmak, teknolojik ekipmanlardan istifade ederek elektrik ve elektronik sektöründe ihtiyaç duyulan her türlü ürünü imal etmektir.


SOSYAL MEDYALARIMIZ